Pokyny pro diváky

 

Vážení diváci,

jsme rádi, že vás můžeme opět přivítat v našem divadle. Bohužel je v současné situaci nutné dodržovat několik pravidel při návštěvě divadla.

  • U vstupu je třeba doložit splnění jedné ze tří podmínek TNO (test/nemoc/očkování): negativní POC antigenní test ne starší než 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší než 7 dní (u dětí do 6 let není testování požadováno) nebo 14 dní od ukončeného očkování nebo do 180 dní od prodělaného onemocnění Covid-19 nebo aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní.
  • Po celou dobu je nutné mít nasazenou adekvátní ochranu dýchacích cest například respirátor třídy FFP2.
  • Při vstupu do divadla si dezinfikujte ruce. Nádoby na dezinfekci jsou umístěny při vstupu do divadla a samozřejmě také na toaletách.
  • Pokud je to alespoň trochu možné udržujte v prostorách divadla rozestupy.
  • Dle nařízení vlády jsou vstupenky prodávány s mezerou mezi jednotlivými sedadly. Členové jedné domácnosti si mohou sesednout k sobě. 
  • Pokud na sobě pozorujete jakékoliv příznaky nemoci, tak do divadla nechoďte.
  • Je zakázána konzumace nápojů a potravin v hledišti při představení.

Prostory divadla jsou pravidelně dezinfikovány a větrány. Všichni zaměstnanci s výjimkou účinkujících jsou povinně vybaveni respirátory.

Výše uvedené informace jsou platné v době od 24.5.2021. Hygienická opatření se mohou měnit dle nařízení Krajské hygienické stanice, Ministerstva zdravotnictví či vlády. Před návštěvou divadla si, prosíme, přečtěte aktuální informace na našem webu nebo sociálních sítích.

On-line rezervace

PŘIPRAVUJEME NA PODZIM!

Vážení diváci,

věnujte prosím pozornost našemu programu v sekci PŘIPRAVUJEME. Připravili jsme pro Vás pražské premiéry Divadla A. Dvořáka Příbram, jakož i premiéry a reprízy našich domácích souborů.

Budeme se na Vás těšit!

Vaše divadlo

 

DIVADLO V ŘEZNICKÉ

Vážení diváci,

vstupenky na představení Divadla v Řeznické můžete zakoupit na živém odkazu u každého představení.

Naši sponzoři

PPF Office house Komterm Plze?~Hský prazdroj Spole?~Mnosti Online SIKO KOUPELNY a.s. Freko a.s. ProVektor E.ON Blíž k sob?~[

ŽIŽKOVSKÝ DIVADELNÍ DVOREK

Vážení diváci,

v letních měsících jsme pro vás připravili bohatý program na dvoře našeho divadla. V kavárensky upraveném hledišti můžete zhlédnout představení divadel 3D company a AQUALUNG, nastudovaná přímo pro dvorek divadla, ale také představení z repertoáru Divadla v Řeznické.

Těšíme se na vaši návštěvu!

POKLADNA DIVADLA

 

pondělí - čtvrtek 16.30 až 19.30 hod.,

ostatní dny v týdnu hodinu před začátkem představení - nevztahuje se na zadaná představení. (tel./fax: 222 780 396)

Ve svátky je pokladna otevřena vždy 18-19 hod., pokud se hraje.

Začátky představení

v 19.00 hod., není-li uvedeno jinak.

Po začátku představení není možné pouštět diváky do sálu.