květen 2024

čtvrtek
19:00

Dobytí severního pólu

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pátek
19:00

Figaro

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Pražská premiéra

sobota
16:00

ŽIŽKOVSKÉ MEZIDVORKY - sousedský festival

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

sobota
19:00

Pravda

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
16:00

Švestka

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
19:00

Švestka

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pondělí
19:00

Agnus Dei

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Premiéra

úterý
19:00

Posel z Liptákova

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

středa
19:00

Posel z Liptákova

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

čtvrtek
19:00

Vražda v salónním coupé

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pátek
19:00

Nevyléčitelní

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Derniéra

červen 2024

sobota
19:00

Bent

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
16:00

Afrika

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
19:00

Afrika

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pondělí
19:00

Záskok

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

úterý
19:00

Posel z Liptákova

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

středa
19:00

Posel z Liptákova

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

čtvrtek
19:00

Cimrman v říši hudby

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pátek
19:00

Plum

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

sobota
14:00

Pohádka o Zlaté rybce

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Premiéra

sobota
19:00

Fantastická žena

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
16:00

Švestka

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
19:00

Švestka

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pondělí
19:00

Akt

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

úterý
19:00

Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

středa
19:00

Vyšetřování ztráty třídní knihy

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

čtvrtek
19:00

Němý Bobeš

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pátek
19:00

Mrzák Inishmaanský

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Pražská premiéra

sobota
16:00

Koostock 24

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

neděle
19:00

České nebe

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

úterý
10:00

Divadelní festival Přemysla Pittera

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

středa
19:00

Dobrý proti severáku

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

čtvrtek
19:00

Agnus Dei

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

sobota
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

neděle
19:00

Skečírek

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

pondělí
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

úterý
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

sobota
14:00
sobota
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

neděle
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

srpen 2024

čtvrtek
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

pátek
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

sobota
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

září 2024

pondělí
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

úterý
19:00

Hotel Žižkov

Žižkovské divadlo J.C. - Dvůr

pátek
19:00

The Conquest of the North Pole

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

říjen 2024

pátek
19:00

Long, Wide and Short-sighted

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

Premiéra

listopad 2024

pátek
19:00

Plum

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

pátek
19:00

Long, Wide and Short-sighted

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál

prosinec 2024

pátek
19:00

The Conquest of the North Pole

Žižkovské divadlo J.C. - Hlavní sál